افتتاح نگارخانه دانشگاه هنر با حمایت معاونت علمی

[ad_1]

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری یکی از پایه‌های اقتصاد خلاق را فرهنگ دانست و گفت: از این رو 20 تا 25 درصد درآمد دنیا و مشاغل دنیا مرتبط با صنایع خلاق است.

به گزارش ایسنا، نگارخانه دانشگاه هنر با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.

سید محمدحسین سجادی نیری در مراسم افتتاحیه نگارخانه دانشگاه هنر خطاب به دانشجویان و محققان با تاکید بر اینکه کشور بدون توان و تلاش شما اصلاح نمی‌شود، افزود: اگر نگاه ما این باشد که این اصلاحات در کوتاه‌مدت باید اتفاق بیفتد و تنها منافع آن برای ما باشد، قطعا به موفقیتی دست نخواهیم یافت.

وی با تاکید بر اینکه شاید نسل‌هایی باید از خودگذشتگی کنند تا ما یک اقتصاد آباد، شکوفا و بالنده داشته باشیم، یادآور شد: عدم وابستگی به خام‌فروشی و منابع زیرزمینی یکی از میراث‌هایی است که اگر آن را برای آیندگان باقی بگذاریم، اثر نامطلوبی را در پی خواهد داشت؛ از این رو باید بتوانیم از توانمندی‌های هنری مبتنی بر یک اقتصاد خلاق بهره ببریم.

نیری، یکی از پایه‌های اقتصاد خلاق را فرهنگ و هنر دانست و ادامه داد: در دنیا به طور متوسط بین 20 تا 25 درصد درآمد و مشاغل مرتبط با صنایع خلاق است.

انتهای پیام

[ad_2]
مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

بانکداری اینترنتی

اینترنت بانک ، امکاناتي از قبيل دريافت موجودي به صورت آنلاين، انتقال وجه بين کليه حساب ها در بانک ، ...

مقابله با حملات سایبری

گروهی متشکل از 34 شرکت فناوری دنیا ، تفاهم نامه ای با موضوع حفظ امنیت سایبری کابران را به امضا ...

ویژگی های نسخه جدید تلگرام

چند روز اخیر تلگرام نسخه جدیدی را به نام tellegram X منتشر کرده است که به گفته دوروف مدیر این ...