انتشار عکسهای جدیدی از نکسوس 6ictpc – عکسهای و رندرهای جدیدی از اسمارت فون شامو یا به روایتی نکسوس ۶ در اینترنت منتشر شده که باز هم سؤالات بسیاری ایجاد کرده است.

شایعات درباره اسمارت فون شاموی موتورولا و گوگل همچنان ادامه دارد. تاکنون اکثر تصاویری که از این اسمارت فون در اینترنت منتشر شده همگی با آرم مخصوص “موتورولا” و غیبت نشانی از “نکسوس” دیده شده‌اند. این در حالی است که در نکسوس های گذشته علامت نکسوس به نوعی در اسمارت فون ها دیده می‌شد. همین عکسهای سبب شده که سؤالاتی درباره صحت عکسهای، نکسوسی بودن دستگاه و یا اتمام طراحی نهایی نکسوس ۶ در تحلیل‌های اینترنتی دیده شود.

2  انتشار عکسهای جدیدی از نکسوس 6 21

امروز و دیروز نیز کاربران اینترنتی شاهد عکسهای جدیدی از این اسمارت فون بودند. در ابتدا نخستین عکسهای واقعی از این اسمارت فون از سوی وبسایت اندروید پلیس منتشر شد. از این عکسهای نمی‌توان نکات بسیاری را استخراج کرد، با این اکنون می‌توان به حضور اندروید L در این اسمارت فون پی برد. اما از طرفی ظاهر این اسمارت فون نیز تا حدی غلط انداز است و به یک اسمارت فون با طراحی نهایی شباهت آن‌چنانی ندارد.

3  انتشار عکسهای جدیدی از نکسوس 6 3

امروز اما عکسهای رندرشده ای نیز از طرف وبسایت Droid Life منتشر شد. این عکسهای ساختگی هستند، ولی دروید لایف آن‌ها را بر اساس اطلاعات رسیده صحیح به خود طراحی کرده است.

4  انتشار عکسهای جدیدی از نکسوس 6 4

همان‌طور که مشاهده می‌کنید ظاهر پشت نکسوس ۶ یا شامو مشابهت بسیار زیادی به موتو اکس تازه معرفی شده موتورولا دارد. همین عکسهای سبب شده که نکسوسی بودن این اسمارت فون باز هم مورد سؤال قرار گیرد. البته در این عکسهای برعکس عکسهای گذشته نشانی از نکسوس نیز در پشت آنها دیده می‌شود.

5  انتشار عکسهای جدیدی از نکسوس 6 5

چنین عکسهای و خبرهای ضد و نقیضی از زمان انتشار گزارشات گلکسی F یا پرایم سامسونگ سابقه نداشته است. صبر می‌کنیم با انتشار عکسهای و اطلاعات جدید قضاوت‌های بهتری در مورد این اسمارت فون داشته باشیم.
سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

امکان تولید خانگی برق و حرارت با پیل‌های سوختی محققان کشور

محققان کشور با استفاده از نانوکامپوزیت‌ها غشاهایی را برای ساخت پیل‌های سوختی ارائه کردند که استفاده از آن موجب افزایش ...

راهیابی 315 مقاله به کنفرانس ملی شیمی فیزیک ایران

دبیر بیستمین کنفرانس شیمی فیزیک ایران گفت: 315 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ملی شیمی فیزیک ایران واقع در دانشگاه اراک ...

دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتال در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتال با هدف ارزیابی، ارائه بازخورد و در نهایت معرفی سازمان‌های پیشرو در تحول دیجیتال ...