انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان

[ad_1]

رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان گزارش داد.

به گزارش ایسنا، محمدتقی آل ابراهیم با اعلام این گزارش، گفت: این تفاهم‌نامه به منظور تبادل دانشجو و استاد، برگزاری کنفرانس‌های مشترک، پروژه‌های مشترک علمی و رقابت‌های ورزشی مشترک منعقد شده است.

آل ابراهیم با بیان اینکه در این تفاهم‌نامه دانشگاه محقق اردبیلی برگزاری دوره‌های فارسی کوتاه‌مدت برای دانشجویان طرف مقابل را پذیرفته است، ادامه داد: لازم به ذکر است این تفاهم‌نامه برای اولین بار جهت قدرت و تضمین هرچه بیشتر همکاری‌ها به مدت 10 سال اعتبار خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه در حاشیه سفر تیم علمی ایران به گرجستان منعقد شد، افزود: در این تفاهم‌نامه بر نقل و انتقال دانشجو در دوره‌های کوتاه‌مدت تاکید شده است.

آل ابراهیم با بیان اینکه دانشگاه گرجستان در حقیقت به عنوان پلی بین ایران و اروپا عمل خواهد کرد، ادامه داد: همچنین در قالب این تفاهم‌نامه دانشجویان می‌توانند مدتی را هم در اروپا طی نمایند.

رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه در تلاش هستیم با سایر دانشگاه‌های گرجستان نیز همکاری مشترکی داشته باشیم، خاطرنشان کرد: اعضای هیات علمی دانشگاه در صورتی که بخواهند با دانشگاه‌های اصلی شهر تفلیس همکاری داشته باشند، گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه می‌تواند این فرایند را تسهیل کند. 

 انتهای پیام

[ad_2]
مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

تولید هیدروژن خالص با کارایی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

[ad_1] محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق شدند با هدف تکیه بر سوخت‌های پاک، هیدروژن خالص را با یک فرایند شیمیایی ...

سومین سمپوزیوم ایمونوسل‌تراپی در سرطان برگزار می‌شود

[ad_1] سومین سمپوزیوم ایمونوسل تراپی در سرطان با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی برگزار می‌شود. به گزارش ...

ثبت انجمن‌های علمی گروه پزشکی در سامانه ثبت شرکت‌ها تسهیل می‌شود

[ad_1] رئیس کمیسیون انجمن‌های علمی گروه پزشکی با بیان این‌که ثبت انجمن‌های علمی گروه پزشکی در سامانه ثبت شرکت‌ها تسهیل می‌شود، ...