انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان

[ad_1]

رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان گزارش داد.

به گزارش ایسنا، محمدتقی آل ابراهیم با اعلام این گزارش، گفت: این تفاهم‌نامه به منظور تبادل دانشجو و استاد، برگزاری کنفرانس‌های مشترک، پروژه‌های مشترک علمی و رقابت‌های ورزشی مشترک منعقد شده است.

آل ابراهیم با بیان اینکه در این تفاهم‌نامه دانشگاه محقق اردبیلی برگزاری دوره‌های فارسی کوتاه‌مدت برای دانشجویان طرف مقابل را پذیرفته است، ادامه داد: لازم به ذکر است این تفاهم‌نامه برای اولین بار جهت قدرت و تضمین هرچه بیشتر همکاری‌ها به مدت 10 سال اعتبار خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه در حاشیه سفر تیم علمی ایران به گرجستان منعقد شد، افزود: در این تفاهم‌نامه بر نقل و انتقال دانشجو در دوره‌های کوتاه‌مدت تاکید شده است.

آل ابراهیم با بیان اینکه دانشگاه گرجستان در حقیقت به عنوان پلی بین ایران و اروپا عمل خواهد کرد، ادامه داد: همچنین در قالب این تفاهم‌نامه دانشجویان می‌توانند مدتی را هم در اروپا طی نمایند.

رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه در تلاش هستیم با سایر دانشگاه‌های گرجستان نیز همکاری مشترکی داشته باشیم، خاطرنشان کرد: اعضای هیات علمی دانشگاه در صورتی که بخواهند با دانشگاه‌های اصلی شهر تفلیس همکاری داشته باشند، گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه می‌تواند این فرایند را تسهیل کند. 

 انتهای پیام

[ad_2]
مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

بانکداری اینترنتی

اینترنت بانک ، امکاناتي از قبيل دريافت موجودي به صورت آنلاين، انتقال وجه بين کليه حساب ها در بانک ، ...

مقابله با حملات سایبری

گروهی متشکل از 34 شرکت فناوری دنیا ، تفاهم نامه ای با موضوع حفظ امنیت سایبری کابران را به امضا ...

ویژگی های نسخه جدید تلگرام

چند روز اخیر تلگرام نسخه جدیدی را به نام tellegram X منتشر کرده است که به گفته دوروف مدیر این ...