تامین مالی خارجی برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی

[ad_1]

از سوی ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، فراخوانی برای استفاده از تامین منابع مالی برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه‌های مرتبط اعلام شد.

به گزارش ایسنا، ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، طی فراخوانی، با رویکرد فراهم شدن منابع مالی خارجی برای تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی، حمایت خود را اعلام کرده است.

ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، با رویکرد بسترسازی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی از اهداف این ستاد است و بر این اساس ستاد توسعه فناوری اطلاعات درصدد است تا با دادن وام از منابع خارجی، فعالان این حوزه را برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی کمک ‌کند.

بر اساس این فراخوان دستگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مرتبط می‌توانند درخواست خود را برای استفاده از این فاینانس حداکثر تا رور 18 آبان ماه  به ستاد فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی ارسال کنند.   

انتهای پیام

[ad_2]
مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

تولید هیدروژن خالص با کارایی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

[ad_1] محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق شدند با هدف تکیه بر سوخت‌های پاک، هیدروژن خالص را با یک فرایند شیمیایی ...

سومین سمپوزیوم ایمونوسل‌تراپی در سرطان برگزار می‌شود

[ad_1] سومین سمپوزیوم ایمونوسل تراپی در سرطان با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی برگزار می‌شود. به گزارش ...

ثبت انجمن‌های علمی گروه پزشکی در سامانه ثبت شرکت‌ها تسهیل می‌شود

[ad_1] رئیس کمیسیون انجمن‌های علمی گروه پزشکی با بیان این‌که ثبت انجمن‌های علمی گروه پزشکی در سامانه ثبت شرکت‌ها تسهیل می‌شود، ...