تامین مالی خارجی برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی

[ad_1]

از سوی ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، فراخوانی برای استفاده از تامین منابع مالی برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه‌های مرتبط اعلام شد.

به گزارش ایسنا، ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، طی فراخوانی، با رویکرد فراهم شدن منابع مالی خارجی برای تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی، حمایت خود را اعلام کرده است.

ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، با رویکرد بسترسازی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی از اهداف این ستاد است و بر این اساس ستاد توسعه فناوری اطلاعات درصدد است تا با دادن وام از منابع خارجی، فعالان این حوزه را برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی کمک ‌کند.

بر اساس این فراخوان دستگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مرتبط می‌توانند درخواست خود را برای استفاده از این فاینانس حداکثر تا رور 18 آبان ماه  به ستاد فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی ارسال کنند.   

انتهای پیام

[ad_2]
مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

ویژگی های نسخه جدید تلگرام

چند روز اخیر تلگرام نسخه جدیدی را به نام tellegram X منتشر کرده است که به گفته دوروف مدیر این ...

تولید هیدروژن خالص با کارایی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

[ad_1] محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق شدند با هدف تکیه بر سوخت‌های پاک، هیدروژن خالص را با یک فرایند شیمیایی ...

سومین سمپوزیوم ایمونوسل‌تراپی در سرطان برگزار می‌شود

[ad_1] سومین سمپوزیوم ایمونوسل تراپی در سرطان با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی برگزار می‌شود. به گزارش ...