دوره آموزشی «آشنایی با قراردادهای تأمین مالی شرکت‌های نوپا»

[ad_1]

دوره آموزشی آشنایی با قراردادهای تأمین مالی شرکت‌های نوپا به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، گسترش فعالیت‌های کارآفرینانه در کشور و افزایش شرکت‌های نوپا، در سال‌های اخیر ضرورت توجه به بحث تأمین مالی این فعالیت‌های نوآورانه را دوچندان کرده است.

شرکت‌های نوپا به دلیل تفاوت ماهیتی با سایر شرکت‌ها، نیازمند یک ساختار تأمین مالی ویژه به‌‎منظور حداکثرکردن منافع همه ذی‌نفعان هستند. این ساختار تأمین مالی که در قالب قراردادها ارائه می‌شود، دارای ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های متعددی است که آشنایی با آنها برای تأمین مالی موفق، هم راستا کردن منافع ذی‌نفعان و نهایتاً موفقیت شرکت ضروری است.

بنابرهمین ضرورت، بنیاد نخبگان استان اصفهان با سرفصل‌های «چالش‌های تأمین مالی شرکت‌های نوپا در مقایسه با شرکت‌های بالغ»، «مبانی اقتصادی قراردادهای تأمین مالی»، «انتخاب روش تأمین مالی بهینه در هریک از مراحل رشد شرکت»، «تفاوت‌های ساختاری شرکت‌های نوپا و ملاحظات ناشی از آن از منظر تأمین مالی»، «مرور اصلی‌ترین اجزای قراردادهای تأمین مالی شرکت‌های نوپا و میزان اهمیت هریک»، «مطالعه موردی» و همچنین «چالش‌های تأمین مالی شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان در ایران»، دوره آموزشی آشنایی با قراردادهای تأمین مالی شرکت‌های نوپا را برگزار می‌کند.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، این دوره آموزشی با حضور صاحبان استعدادهای‌برتر، مخترعان‌برگزیده، مدیران شرکت‌های نوپا، 12 مردادماه در محل بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود. 

انتهای پیام

[ad_2]
مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

ویژگی های نسخه جدید تلگرام

چند روز اخیر تلگرام نسخه جدیدی را به نام tellegram X منتشر کرده است که به گفته دوروف مدیر این ...

تولید هیدروژن خالص با کارایی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

[ad_1] محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق شدند با هدف تکیه بر سوخت‌های پاک، هیدروژن خالص را با یک فرایند شیمیایی ...

سومین سمپوزیوم ایمونوسل‌تراپی در سرطان برگزار می‌شود

[ad_1] سومین سمپوزیوم ایمونوسل تراپی در سرطان با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی برگزار می‌شود. به گزارش ...