مشارکت مطلوب مراکز آزمایشگاهی در طرح تخفیف تابستانی


مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: 13 مرکز عضو شبکه شامل 6 مرکز خصوصی و 7 مرکز دولتی با ارائه خدمات آزمایشگاهی با تخفیف 5 تا 60 درصدی در طرح تخفیف خدمات آزمایشگاهی ویژه تابستان 96 مشارکت کردند.

به گزارش ایسنا، رضا اسدی‌فرد با اشاره به ایجاد زمینه مطلوب برای بهره‌مندی هرچه بهتر مخاطبان خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی اظهار کرد: پیرو اطلاع رسانی و تشویق مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به مشارکت در طرح تخفیف خدمات آزمایشگاهی ویژه تابستان 96، مراکز یادشده ضمن  ارائه خدمات آزمایشگاهی با تخفیف 5 تا 60 درصدی زمینه استفاده هرچه بهتر مخاطبان شامل پژوهشگران، دانشگاهیان و فعالان شرکت‌های فناور را فراهم کردند.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، ادامه داد: در این طرح 5 مرکز از استان تهران، 3 مرکز از استان هرمزگان و از استان‌های گیلان، مازندران، خراسان رضوی، اصفهان و همدان نیز یک مرکز از هر استان مشارکت داشتند.

اسدی‌فرد با بیان این‌که شبکه آزمایشگاهی به منظور تشویق آزمایشگاه‌های مشارکت کننده در این طرح، در ارزیابی عملکرد سال 96 مراکز آزمایشگاهی، امتیاز ویژه‌ای برای این همکاری در نظر می‌گیرد، این طرح‌ها را در راستای تسهیل دسترسی پژوهشگران و صنایع به خدمات آزمایشگاهی دانست و گفت: شبکه سامانه‌ ارائه طرح‌های ویژه‌ تخفیف در خدمات آزمایشگاهی به مشتریان شبکه را از طریق پایگاه اینترنتی خود راه‌اندازی کرده است که در این سامانه، طرح‌های حمایتی مختلفی ارائه خواهند شد و  متقاضیان پس از ثبت نام، در صورت دارا بودن شرایط، از خدمات طرح انتخاب شده، بهره‌مند می‌شوند. 

وی با اشاره به حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری از پژوهشگران و فناوران با ایجاد زیرساخت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، گفت: معاونت علمی بر بستر شبکه آزمایشگاهی و به منظور تشویق پژوهشگران به دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز از طریق این سامانه، در قالب طرح‌های تشویقی، از کاربران شبکه حمایت می‌کند. 

انتهای پیام


مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

علم ژنتیک در ایران مغفول مانده است

عضو هیأت علمی گروه مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه ژنتیک علمی است که در ...

استارتاپ‌ها می‌توانند انقلاب بزرگی در حوزه اشتغال و اقتصاد کشور ایجاد کنند

رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی با اشاره به اینکه استارتاپ ها دارای خاصیت خلاقیت و ...

آیا از یخچال صندوق دار خودران چیزی شنیده اید ؟!

هر لحظه و هر ثانیه با پیشرفت تکنولوژی تغییرات بسیاری در وسایل و لوازم الکترونیکی و غیر الکترونیکی ایجاد می ...