همکاری ISC با وزارت آموزش و دانشگاه‌های برونئی افزایش می‌یابد

[ad_1]

جایگاه نظام رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و مؤسسات تحقیقاتی جهان اسلام، فعالیت‌ها و خدمات ملی و بین‌المللی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در نشست سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با معاون پژوهشی وزارت آموزش برونئی معرفی شد.

به گزارش ایسنا، در این نشست که با حضور دکتر محمدجواد دهقانی سرپرست ISC، دکتر فکری سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزن علمی ایران در شرق آسیا، معاون پژوهشی وزارت آموزش برونئی و همچنین مسوولان دانشگاه‌های فناوری و ملی برونئی برگزار شد، با توجه به جایگاه دانشگاه‌های برونئی در این نظام، پیشنهاد رتبه‌بندی دانشگاه‌های برونئی و ارائه اطلاعات دانشگاه‌های این کشور با هدف ایجاد شبکه علمی کشورهای اسلامی و توسعه آن مطرح شد.

در ادامه دکتر دهقانی به نشست وزاری آموزش عالی در قزاقستان اشاره و دستاوردهای ISC در این نشست را ارائه کرد. علاوه بر این، ارزیابی و رتبه‌بندی دانشگاه‌های کشورهای اسلامی به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام توسط دکتر دهقانی ارائه شد.

در پایان این نشست، به منظور فعال‌کردن فرصت‌های پیش رو برای همکاری مقرر شد تا تفاهم‌نامه همکاری با این وزارت از طریق رایزن علمی ارائه شود تا زمینه‌های لازم در این زمینه فراهم شود و همکاری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با این دانشگاه‌ها افزایش یابد.

انتهای پیام

[ad_2]
مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

بانکداری اینترنتی

اینترنت بانک ، امکاناتي از قبيل دريافت موجودي به صورت آنلاين، انتقال وجه بين کليه حساب ها در بانک ، ...

مقابله با حملات سایبری

گروهی متشکل از 34 شرکت فناوری دنیا ، تفاهم نامه ای با موضوع حفظ امنیت سایبری کابران را به امضا ...

ویژگی های نسخه جدید تلگرام

چند روز اخیر تلگرام نسخه جدیدی را به نام tellegram X منتشر کرده است که به گفته دوروف مدیر این ...