کنفرانس بین‌المللی مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته برگزار می‌شود

[ad_1]

اولین کنفرانس بین‌المللی مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته (CMME 2018) بهمن‌ماه امسال در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، این کنفرانس در محورهای مدل‌سازی و طراحی مواد و تجهیزات پیشرفته، بهینه‌سازی مواد و تجهیزات پیشرفته، رفتار دینامیکی مواد و تجهیزات پیشرفته، ساخت و کاربرد مواد و تجهیزات پیشرفته، بازرسی و پایش وضعیت مواد و تجهیزات پیشرفته و نانو فناوری در مواد و تجهیزات پیشرفته، 11 بهمن‌ماه امسال در دانشکده مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

ارائه آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی در حوزه مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته، ارتباط میان دانشگاه و محققان با صنایع مختلف، بررسی مشکلات صنعتی در حوزه مواد و تجهیزات پیشرفته، بررسی قابلیت‌های اجرایی و صنعتی آخرین دستاوردهای علمی محققان، جهت‌گیری تحقیقات در زمینه دستیابی به روش‌های ساخت مواد و تجهیزات پیشرفته، برگزاری کارگاه‌های علمی و صنعتی در حوزه مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته و برگزاری میزگردهای تخصصی میان دانشگاه و صنعت در حوزه توسعه مواد و تجهیزات پیشرفته، از اهداف این کنفرانس هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند چکیده مقالات خود را به زبان‌های فارسی یا انگلیسی از طریق وبسایت کنفرانس به آدرس http://cmme2018.ir/ به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند؛ تمام مقالات انگلیسی پذیرفته‌شده در ​Journal of Applied and Computational Mechanics  چاپ خواهند شد.

انتهای پیام

[ad_2]
مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

ویژگی های نسخه جدید تلگرام

چند روز اخیر تلگرام نسخه جدیدی را به نام tellegram X منتشر کرده است که به گفته دوروف مدیر این ...

تولید هیدروژن خالص با کارایی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

[ad_1] محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق شدند با هدف تکیه بر سوخت‌های پاک، هیدروژن خالص را با یک فرایند شیمیایی ...

سومین سمپوزیوم ایمونوسل‌تراپی در سرطان برگزار می‌شود

[ad_1] سومین سمپوزیوم ایمونوسل تراپی در سرطان با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی برگزار می‌شود. به گزارش ...