کنفرانس بین‌المللی مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته برگزار می‌شود


اولین کنفرانس بین‌المللی مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته (CMME 2018) بهمن‌ماه امسال در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، این کنفرانس در محورهای مدل‌سازی و طراحی مواد و تجهیزات پیشرفته، بهینه‌سازی مواد و تجهیزات پیشرفته، رفتار دینامیکی مواد و تجهیزات پیشرفته، ساخت و کاربرد مواد و تجهیزات پیشرفته، بازرسی و پایش وضعیت مواد و تجهیزات پیشرفته و نانو فناوری در مواد و تجهیزات پیشرفته، 11 بهمن‌ماه امسال در دانشکده مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

ارائه آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی در حوزه مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته، ارتباط میان دانشگاه و محققان با صنایع مختلف، بررسی مشکلات صنعتی در حوزه مواد و تجهیزات پیشرفته، بررسی قابلیت‌های اجرایی و صنعتی آخرین دستاوردهای علمی محققان، جهت‌گیری تحقیقات در زمینه دستیابی به روش‌های ساخت مواد و تجهیزات پیشرفته، برگزاری کارگاه‌های علمی و صنعتی در حوزه مکانیک مواد و تجهیزات پیشرفته و برگزاری میزگردهای تخصصی میان دانشگاه و صنعت در حوزه توسعه مواد و تجهیزات پیشرفته، از اهداف این کنفرانس هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند چکیده مقالات خود را به زبان‌های فارسی یا انگلیسی از طریق وبسایت کنفرانس به آدرس http://cmme2018.ir/ به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند؛ تمام مقالات انگلیسی پذیرفته‌شده در ​Journal of Applied and Computational Mechanics  چاپ خواهند شد.

انتهای پیام


مرجع گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
x

این مطالب را نیز ببینید!

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان

رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان ...

وقوع 858 پس‌لرزه بعد از گذشت 13 روز از زلزله “هجدک”

با گذشت 13 روز از زلزله بزرگ استان کرمان تعداد 858 پس‌لرزه در این استان گزارش شده است. به گزارش ...

مردم ۴۰ ثانیه زلزله کرمانشاه را احساس کردند

عضو هیات علمی دانشگاه کرمانشاه با اشاره به حزئیات زلزله ۲۱ آبان کرمانشاه گفت: ساکنان این مناطق ۴۰ ثانیه این ...